Domovská stránka Katalog Dveřní tabulky Dacapo

Zásuvná lišta Dacapo

Zásuvná informační lišta Dacapo je vyrobena z profilu ze stříbrně eloxovaného hliníku. Lišta je opatřena plastovými bočnicemi v šedé barvě. Tato lišta se zpravidla využívá pod dveřními tabulkami (jmenovkami) vedle vstupu do místnosti a slouží pro jednoduché sdělování informací (např. přijdu hned, polední přestávka, jsem ve vedlejší kanceláři,...) nebo pro jednoduchou prezentaci letáků, fotografií, dokumentů, výkresů atd. Tato lišta lze také využít ve větších formátech na hladkou stěnu v zasedacích místnostech místo flipchartu, který zabírá spoustu místa.

Obsluha je velice jednoduchá, papír vložíte zasunutím do lišty ze spodní strany. Při zatahnutí papíru směrem dolů papír v liště pevně drží. Pro vysunutí dokumentu stačí zatahnout papír směrem k sobě.

Standardně je lišta opatřena oboustrannou lepenkou pro snadnou instalaci na zeď. V případě potřeby je možno zásuvnou informační lištu provrtat a následně přišroubovat na požadované místo.
272 Kč
1.770 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku

Firemní dovolená (27. 7. - 11. 8. 2024)

 
Jen vám chceme dát vědět, že budeme ve stínu pod fíky poslouchat slavíky, zpívat si s nima a tak dál, a proto bude v období od 27. 7. do 11. 8. 2024 naše společnost zcela uzavřena.
 
Vaše objednávky tak budeme expedovat v nejbližším možném termínu po dovolené.
 
Děkujeme za pochopení a užijte si krásné letní dny!