Domovská stránka Katalog Dveřní tabulky Plato X

Dveřní tabulky Plato X

Systém Plato X je navržen tak, aby tenký elegantní rámeček nechal co nejvíce vyniknout vloženou grafiku. Na tomto systému nenajdete žádné plastové koncovky, či viditelné úchyty.

Rámeček je tvořen eloxovaným hliníkem. Při čelním pohledu je jeho viditelná šíře jen 2,5 mm, při bočním poledu je hluboký pouhých 8 mm. Rámeček je sešroubován skrytými kovovými držáky a je do něj vlepena podkladová deska, na kterou se vloží výtisk s požadovanými informacemi. Tento výtisk se překryje čirým ochranným plexisklem. Výměna vkládaného výtisku se provádí pomocí přísavky. Stačí ji pouze na vrchní plexisklo přimáčknout a tahem k sobě materiál prohnout, výtisk vyměnit a následně opět plexisklo prohnout a vložit do drážek v tabulce.
 
Dveřní tabulky Plato X jsou ze zadní strany standardně opatřeny samolepicí oboustrannou lepenkou. Pro instalaci na zeď doporučujeme tabulky jistit montážním lepidlem Mamut.
 
U tohoto systému se dají tabulky použít nastojato i naležato.
 
Při objednání tohoto typu dveřních tabulek máte od nás na celou zásilku 1 ks přísavky zdarma pro snadnou výměnu vkládaných výtisků.


Jsme přímí výrobci dveřních tabulek Plato X, můžeme na přání vyrobit a dodat i nestandardní rozměr tabulek. Stačí zaslat poptávku na accept@accept.cz.
70 Kč
1.770 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku