Domovská stránka Katalog Dveřní tabulky Dacapo Zásuvná informační lišta Dacapo (stříbrná, 2 000 mm)

Zásuvná informační lišta Dacapo (stříbrná, 2 000 mm)

zásuvná informační lišta Dacapo - DACAPO.STR.2000
zásuvná informační lišta Dacapozásuvná informační lišta Dacapo
cena bez DPH:
1.330 Kč
cena s DPH:
1.609 Kč
kód výrobku:DACAPO.STR.2000
EAN kód:8596491064307
Varianta
Skladem
  • Detailní popis
  • Dotaz na prodavače
Zásuvná informační lišta Dacapo je vyrobena z profilu ze stříbrně eloxovaného hliníku o šíři 2 000 mm. Lišta je opatřena plastovými bočnicemi v šedé barvě. Tato lišta se zpravidla využívá pod dveřními tabulkami (jmenovkami) vedle vstupu do místnosti a slouží pro jednoduché sdělování informací (např. přijdu hned, polední přestávka, jsem ve vedlejší kanceláři,...) nebo pro jednoduchou prezentaci letáků, fotografií, dokumentů, výkresů atd. Tato lišta lze také využít ve větších formátech na hladkou stěnu v zasedacích místnostech místo flipchartu, který zabírá spoustu místa.

Obsluha je velice jednoduchá, papír vložíte zasunutím do lišty ze spodní strany. Při zatahnutí papíru směrem dolů papír v liště pevně drží. Pro vysunutí dokumentu stačí zatahnout papír směrem k sobě.

Standardně je lišta opatřena oboustrannou lepenkou pro snadnou instalaci na zeď. V případě potřeby je možno zásuvnou informační lištu provrtat a následně přišroubovat na požadované místo.
 

V ceně je zahrnuto: eloxovaný hliníkový profil, 2 x šedá plastová koncovka, vložené plastové trubičky pro uchycení tiskovin, oboustranná lepenka.
Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.