Domovská stránka Katalog Samolepicí magnetické kapsy Samolepicí magnetická kapsa A3 - černá

Samolepicí magnetická kapsa A3 - černá

samolepicí magnetická kapsa A3 - černá
samolepicí magnetická kapsa - detailsamolepicí magnetická kapsa A3 - černá na dveříchsamolepicí magnetická kapsa A3 - černá s vloženým tiskem
cena bez DPH:
299 Kč
cena s DPH:
362 Kč
kód výrobku:SAM.MAG.KAP.A3.BLK
EAN kód:8596491079448
Varianta
Skladem
  • Detailní popis
  • Dotaz na prodavače

Tato průhledná magnetická samolepicí kapsa je vhodná na jakékoliv hladké povrchy (dveře, skříňky, skleněné příčky), kde je potřeba opakovaně vkládat informace. Ideální na dveře úřadů, kanceláří, učeben, ordinací, u vstupních dveří do provozoven nebo na čerpacích stanicích či v prostorech průmyslových hal. Kapsy mohou být použity i pro sdělení různých zákazových, příkazových či bezpečnostních informací. Tato ekonomická varianta kapsy, oproti dražším hliníkovým nebo plastovým rámečkům, má po celém obvodu magnetický pásek, díky kterému udrží dokument, fotku nebo letáček zafixovaný na svém místě.

Černý rámeček magnetické kapsy se skvěle hodí do industriálních budov a restaurací a dokonale může doplňovat vybavení interiéru.

Zadní strana této kapsy je samolepicí. Díky ní kapsa dokonale přilne k hladkému povrchu. Přední strana se jednoduše rozevře a po vložení papírové informace opět uzavře. Magnetické pruhy po obvodu kapsy zajistí fixaci tisku na svém místě. Při nalepení na skleněné dveře je kapsa čitelná z obou stran.

Pro instalaci samolepicí magnetické kapsy stačí ze zadní strany odlepit krycí voskový papír a kapsu nalepit na požadované místo. Před samotným nalepením doporučuji si kapsu prohlédnout, abyste věděli, na jakou stranu se bude kapsa následně otevírat. Doporučujeme, aby se kapsa po instalaci otevírala na spodní (případně na jakékoli boční) straně.

Do kapsy se vkládá formát ve velikosti A3, případně 2 x A4. Celkový rozměr samolepicí magnetické kapsy je 439 x 318 mm.

Neomezená možnost výměny vložených informací.

Tyto magnetické kapsy lze použít na výšku i na šířku.


V ceně je zahrnuto: 1 x samolepicí magnetická kapsa.

V ceně není zahrnuto: reklamní výtisk (můžeme vyrobit a dodat po individuální domluvě).

Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.