Domovská stránka Katalog Dveřní tabulky ACS (kombinovaný systém) stříbrná (šedé bočnice) Dveřní tabulka ACS stříbrná se šedými bočnicemi (kombinovaný systém, 187 x 125 mm)

Dveřní tabulka ACS stříbrná se šedými bočnicemi (kombinovaný systém, 187 x 125 mm)

dveřní tabulka ACS (šedé bočnice) - ACS.GREY.6.2X3Z.187
dveřní tabulka ACS (šedé bočnice) rozložená - ACS.GREY.6.2X3Z.187dveřní tabulka ACS (šedé bočnice) ze zadní strany - ACS.GREY.6.2X3Z.187
cena bez DPH:
374 Kč
cena s DPH:
453 Kč
kód výrobku:ACS.GREY.6.2X3Z.187
EAN kód:8596491005270
Varianta
Skladem
  • Detailní popis
  • Dotaz na prodavače

Systém ACS neboli Indoor (kombinované provedení) je velice jednoduchý systém, který se skládá z profilů ze stříbrně eloxovaného hliníku, které jsou zakončeny plastovými bočnicemi šedé barvy. Tento systém je navržen tak, že všechny části se do sebe jednoduše zaklapují. Hlavní (horní) profil je vhodný pro polepení fóliovou grafikou či potisk speciální UV tiskárnou, do ostatních profilů se vkládají papírové výtisky chráněné krycím antireflexním plastem nebo gravírované pásky z umělé hmoty anebo kovové pásky s natištěnými informacemi. Tabulku je možno dle podkladu přišroubovat nebo přilepit pomocí oboustranné lepenky. V plastových bočnicích jsou otvory pro přišroubování.


V ceně je zahrnuto: eloxované profily, plastové koncovky, krycí antireflexní plasty.

V ceně není zahrnuto: reklamní polepení fóliovou grafikou či potisk speciální UV tiskárnou, reklamní tisky nebo pásky do profilů (můžeme vyrobit a dodat po individuální domluvě).

Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.