Domovská stránka Výroba jmenovek na dveře

Výroba jmenovek na dveře

Chcete vašim zaměstnancům i návštěvníkům ušetřit čas při hledání těch správných dveří? K lepší orientaci na rozlehlých chodbách budov skvěle poslouží dveřní štítky se jmény. Netrapte se však s tisknutím jmen na papír, výrobu jmenovek na dveře nechte klidně na nás. Jmenovky vám navrhneme přesně na míru pro celou vaši budovu. Výrobou kompletních orientačních systémů a informačních značení v interiéru budov se zabýváme již od roku 1991. Jmenovky na dveře dodáme i včetně tisku, polepu foliovou grafikou nebo UV tisku. A to vše v jednotném stylu.

 

Vyrábíme jmenovky na dveře různých typů a velikostí

Jmenovky na dveře pro papírové výtisky

Dveřní tabulky Plato Plus, Plato, Horizon, PierrotKlassik Inox  jsou jednoduché, elegantní a funkční. Vyrábíme je ze stříbrného nebo zlatého eloxovaného hliníku v kombinaci s antireflexním plastem nebo čirým plexisklem. Jejich výhodou je jednoduchá montáž a snadná výměna výtisku, kterou zvládne každý sám.
Dveřní tabulky ClearKristallino jsou vyrobeny z dvou tabulek čirého plexiskla, do kterého se vkládají papírové výtisky s informacemi. Tabulky na jmenovky Clear jsou doplněné nerezovými úchyty a tabulky Kristallino zasazené do profilů z eloxovaného hliníku. Všechny tyto jmenovky na dveře se dají připevnit nastojato i naležato.

Jmenovky na dveře ACS

Dveřní tabulky ACS vyrábíme z eloxovaných hliníkových profilů v různém provedení. Všechny části systému se do sebe jednoduše zaklapují. Jmenovky na dveře připevníte pomocí šroubů nebo oboustranné lepicí pásky. Na výběr máme tři typy ACS systému:
 
  • Zásuvný systém, do kterého můžete vložit papírové výtisky chráněné krycím antireflexním plastem, gravírované pásky z umělé hmoty nebo kovové pásky s natištěnými informacemi.
  • Kombinovaný systém umožňuje vkládání papírových výtisků, gravírovaných umělohmotných pásků nebo potištěných kovových pásků a zároveň část profilu je možné polepit fóliovou grafikou či opatřit UV tiskem.

  • Nezásuvný systém, jehož hliníkový profil je možné polepit fóliovou grafikou nebo potisknout speciální UV tiskárnou.

Máte specifické přání nebo požadavky? Navrhneme a vyrobíme vám jmenovky na dveře přesně na míru. Kontaktujte nás

+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.