Domovská stránka Tabulky na dveře

Tabulky na dveře

Při výběru tabulek na dveře zohledněte hlavně frekvenci výměny informací, které budete na tabulky uvádět. U nás máte na výběr z několika druhů.
 

Tabulky na dveře nabízíme ve 4 základních typech:

Tabulky pro papírové výtisky 

Pokud se u vás informace v tabulkách často střídají, bude pro vás nejpohodlnější používání papírových výtisků. V pár vteřinách nahradíte staré informace za nové. Nabízíme je v provedení Plato PlusHorizon nebo Pierrot.
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Tabulky ACS se zásuvným systémem

Do ACS tabulky se zásuvným systémem snadno dostanete jak vytištěný papír, tak pásky z umělé hmoty s gravírovaným textem nebo kovové pásky s natisknutými informacemi. Jmenovku ke dveřím připevníte buď oboustrannou lepenkou, nebo je přišroubujete. 

Tabulky ACS s nezásuvným systémem

Pokud se nechcete spoléhat na papírové výplně tabulek, zkuste sofistikovanější metodu s ACS nezásuvným systémem. Připravte si potřebné informace, nechte je u nás graficky upravit a následně je na jmenovku nalepíme fóliovou grafikou nebo natiskneme UV tiskem.

Tabulky ACS s kombinovaným systémem

těchto dveřních tabulek si můžete vybrat, která varianta je pro vás praktičtější. Horní díl se dá potisknout UV tiskem nebo polepit fóliovou grafikou. Dále mezi profily můžete zasunout papírový výtisk, proužek umělé hmoty nebo kovové pásky s potřebnými informacemi.