Domovská stránka Polep aut

Polep aut

Seznamte se s různými možnostmi polepu aut

Polep aut nabízí různé techniky, které vaše auto přemění na zajímavý reklamní poutač. Mezi nejčastější varianty polepu aut u nás patří: 
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

1. Celopološný polep aut "Car wrapping" - kompletní změna karosérie

Polep aut - car wrapping
Vyberete si barvu fólie ze vzorníku speciálních fólii přímo určených pro celoplošný polep aut. Technologie výroby těchto speciálních fólií jde rychle dopředu, proto jsou dnes materiály i jejich aplikace kvalitní a zaručují dlouhou životnost.
 
Po výběru barvy musíte počítat s minimálně 2 - 3 dny, kdy si auto ponecháme u nás. Realizace celoplošného polepu je časově náročná nejen na přípravu auta (nutné odstrojit z karosérie vše, co brání plynulému lepení), ale i na montáž fólie.

2. Celoplošný polep aut – tištěné grafiky na kvalitní vinylové folii s ochrannou UV laminací

Accept - polepy aut
Přijdete k nám do firmy, a buď máte jasnou představu o grafice (vezmete se sebou vlastní grafický návrh polepu auta), nebo se domluvíte s naším grafikem. Sdělíte mu své představy a potřeby a on je zpracuje do návrhu, který si potom odsouhlasíte.
 
Po odsouhlasení návrhu připravíme data do tisku. Vytištěnou folii laminujeme do kvalitní folie s ochranou proti UV záření. Tím se životnost folie prodlouží a zaručí stálost barev. Následně se postupuje stejně jako u Car wrappingu. 

3. Řezaný polep aut z vinylových fólií – foliotexty, nápisy, jednoduchá grafika

Polep aut - nápisy a jednoduchá grafika
Po vyřezání textů z folie na plotteru se vyseparovaná grafika pomocí přenosné folie aplikuje na auta. Většinou se jedná o polepy boků, přední kapoty, zadního kufru vozidel, kam chtějí zákazníci umístit logo firmy, webové stránky, telefon nebo adresu. 

4. Perforovaná folie – One way vision folie pro polepy oken

Polep aut - kombinace tištěné a řezané foliografiky, technika OneWay vision
Určená speciálně pro plošný polep oken jak u osobních vozidel, tak u dopravních prostředků městské hromadné dopravy. Tyto folie umožňují pohled z vozidla ven. Námi dodávané a používané folie jsou opatřeny atestem pro provoz na pozemních komunikacích. Před montáží je potřeba se zákazníkem dohodnout zaměření vozidla.