Domovská stránka Orientační cedule

Orientační cedule

Usnadněte svým zákazníkům i zaměstnancům orientaci a pohyb ve vaší budově. Jednotný orientační systém navede vaše návštěvníky správným směrem. Dodáme orientační cedule pro celou vaši budovu. Cedule jsou maximálně variabilní a informace v nich snadno vyměnitelné. Umožníte tak svým návštěvníkům dokonalý přehled o všech aktuálních změnách.

Orientační cedule jsou součástí jednotného orientačního systému budov 

Ucelený informační systém spojuje jednotný vizuální i grafický styl a čisté provedení. Vyrobíme pro vás navigační cedule, cedulky na označení dveří a místností, klaprámy, stolní a osobní jmenovky. Navrhneme originální značení i piktogramy pro celou vaši budovu.

Orientační cedule vybavíme piktogramy nebo textovými prvky. Informační prvky se na cedule lepí, tisknou nebo se do nich vkládají. Vždy záleží na provedení jednotlivých typů cedulí. Nabízíme papírový výtisk, reklamní polepení foliovou grafikou či potisk speciální UV tiskárnou. Na zadání se domlouváme individuálně.

Hlavní orientační tabule

Slouží jako přehledný informační rozcestník. Instalují se do vstupních hal, na recepci a na jednotlivá patra budov.

Plakátové rámy a klaprámy

Klaprámy jsou jednoduché orientační cedule pro umístění aktuálního sdělení nebo reklamních plakátů. Systém klaprámu umožňuje snadnou výměnu tiskovin.

Dveřní tabulky

Cedule na dveře vhodně doplňují velké rozcestníky a orientační značení. Do dveřních tabulek lze jednoduše vkládat výtisky s natištěnými informacemi. 

Piktogramy

Orientační cedule s piktogramy v sobě nesou jasné a stručné sdělení. Symboly a znaky slouží pro doplnění orientačních a informačních systémů na chodbách, v kancelářích i hotelových pokojích.
 
Navrhneme vám orientační cedule pro celou vaši budovu na míru. Kontaktujte nás
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.