Domovská stránka Jmenovky na oblečení

Jmenovky na oblečení

Nechcete se ztratit v davu? Pořiďte si jmenovky na oblečení. Vaši partneři či zákazníci budou vždy přesně vědět, koho oslovují. Štítek se jménem a firemním logem usnadní navázání kontaktu a společenské konverzace při obchodních jednání, na kongresech, veletrzích nebo společenských akcích.

Jmenovky s logem dotvářejí vaši firemní identitu

Jmenovky na oblečení dodáváme v různém provedení. Na výběr máme visačky vyrobené z plastu nebo hliníku opatřené magnetickým klipem, variabilním klipem se spínacím špendlíkem a jmenovky se špendlíkem. Do jmenovek se jednoduše vkládá papírový štítek se jménem či jiné požadované informace. Vybrané jmenovky vám po domluvě doplníme reklamním potiskem nebo páskem do profilu.

Jmenovky s klipem

S variabilním klipem máte na výběr mezi možnostmi uchycení. Jmenovku si na oblečení jednoduše připnete plastovým klipem nebo zavíracím špendlíkem.

Jmenovky s magnetem

Magnetické oděvní jmenovky jsou šetrné i k nejjemnějším látkám. Silný magnet jmenovku pevně připne a přitom nepoškodí váš oděv.

Jmenovky  se zavíracím špendlíkem  

Plastová nebo hliníková jmenovka se špendlíkem je nejběžnější variantou visaček na oblečení. Spínací špendlík nabízí snadné uchycení na oděv.

Udělejte na své zákazníky ten nejlepší dojem a pořiďte si jmenovky na oblečení.

+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.