Domovská stránka Jmenovky na dveře

Jmenovky na dveře

Při výběru jmenovek na dveře zohledněte hlavně frekvenci výměny informací, které budete na tabulky uvádět. Ať si zbytečně nezkomplikujete život neuváženou volbou. U nás máte na výběr z několika druhů.
 

Nabízíme 4 základní typy jmenovek na dveře:

Jmenovky pro papírové výtisky 

Pokud se u vás informace v tabulkách často střídají, bude pro vás nejpohodlnější používání papírových výtisků. V pár vteřinách nahradíte staré informace za nové. Nabízíme je v provedení Plato PlusHorizon nebo Pierrot.
+420 377 263 790
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Jmenovky ACS se zásuvným systémem

Do ACS tabulek se zásuvným systémem snadno dostanete jak vytištěný papír, tak pásky z umělé hmoty s gravírovaným textem nebo kovové pásky s natisknutými informacemi. Jmenovky ke dveřím připevníte buď oboustrannou lepenkou, nebo je přišroubujete. 

Jmenovky ACS s nezásuvným systémem

Pokud se nechcete spoléhat na papírové výplně tabulek, zkuste sofistikovanější metodu s ACS nezásuvným systémem. Připravte si potřebné informace, nechte je u nás graficky upravit a následně je na tabulky nalepíme fóliovou grafikou nebo natiskneme UV tiskem.

Jmenovky ACS s kombinovaným systémem

těmito dveřními a informačními tabulkami si můžete vybrat. Horní díl se dá potisknout UV tiskem nebo polepit fóliovou grafikou, nebo se mezi profily dá zasunout papírový výtisk, proužek umělé hmoty nebo kovové pásky s potřebnými informacemi. 
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.