Domovská stránka Jmenovky na dveře

Jmenovky na dveře

Jmenovky na dveře slouží k označení bytů, kanceláří i ordinací lékařů. Usnadňují návštěvníkům rychle najít ty správné dveře. Při výběru jmenovek na dveře zohledněte hlavně frekvenci výměny informací, které budete na tabulkách uvádět. Ať si zbytečně nezkomplikujete život neuváženou volbou. U nás máte na výběr z několika druhů, velikostí a provedení.
 

Nabízíme 4 základní typy jmenovek na dveře:

Jmenovky na dveře pro papírové výtisky 

Pokud se u vás informace v tabulkách často střídají, bude pro vás nejpohodlnější používání papírových výtisků. V pár vteřinách nahradíte staré informace za nové. Nabízíme je v provedení Plato PlusHorizon nebo Pierrot.

Jmenovky na dveře ACS se zásuvným systémem

Do ACS tabulek se zásuvným systémem snadno dostanete jak vytištěný papír, tak i pásky z umělé hmoty s gravírovaným textem nebo kovové pásky s natisknutými informacemi. Jmenovky ke dveřím připevníte buď oboustrannou lepenkou, nebo je přišroubujete. 

Jmenovky na dveře ACS s nezásuvným systémem

Pokud se nechcete spoléhat na papírové výplně tabulek, zkuste sofistikovanější metodu s ACS nezásuvným systémem. Připravte si potřebné informace, nechte je u nás graficky upravit a následně je na tabulky nalepíme fóliovou grafikou nebo natiskneme UV tiskem.

Jmenovky na dveře ACS s kombinovaným systémem

těchto dveřních a informačních tabulek si můžete vybrat. Horní díl se dá potisknout UV tiskem nebo polepit fóliovou grafikou, případně se mezi profily dá zasunout papírový výtisk, proužek umělé hmoty nebo kovové pásky s potřebnými informacemi. 
Navrhneme, vyrobíme a dodáme jmenovky na dveře pro celou vaši budovu. Kontaktujte nás:
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.