Domovská stránka Jmenovka na dveře

Jmenovka na dveře

Při výběru jmenovky na dveře zohledněte hlavně frekvenci výměny informací, které budete na tabulku uvádět. U nás máte na výběr z několika druhů.
 

Vyberte si správnou jmenovku ze 4 základních druhů:

Jmenovka pro papírové výtisky 

Pokud se u vás informace v tabulkách často střídají, bude pro vás nejpohodlnější používání papírových výtisků. V pár vteřinách nahradíte staré informace za nové. Nabízíme je v provedení Plato PlusHorizon nebo Pierrot.
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Jmenovka ACS se zásuvným systémem

Do ACS tabulky se zásuvným systémem snadno dostanete jak vytištěný papír, tak pásky z umělé hmoty s gravírovaným textem nebo kovové pásky s natisknutými informacemi. Jmenovku ke dveřím připevníte buď oboustrannou lepenkou, nebo je přišroubujete. 

Jmenovka ACS s nezásuvným systémem

Pokud se nechcete spoléhat na papírové výplně tabulek, zkuste sofistikovanější metodu s ACS nezásuvným systémem. Připravte si potřebné informace, nechte je u nás graficky upravit a následně je na jmenovku nalepíme fóliovou grafikou nebo natiskneme UV tiskem.

Jmenovka ACS s kombinovaným systémem

této dveřní jmenovky si můžete vybrat, která varianta je pro vás praktičtější. Horní díl se dá potisknout UV tiskem nebo polepit fóliovou grafikou. Dále mezi profily můžete zasunout papírový výtisk, proužek umělé hmoty nebo kovové pásky s potřebnými informacemi.