Domovská stránka Identifikační štítky

Identifikační štítky

Podpořte svou firemní identitu identifikačními štítky v jednotném stylu s vaším logem nebo značkou. Označení pracovníků na recepci, v kanceláři nebo při prezentaci na veletrzích nenechá návštěvníky na pochybách, s kým právě jednají. Profesionální identifikační štítky se jménem a logem vaší firmy usnadní komunikaci mezi vašimi zaměstnanci a klienty. Díky jednotným jmenovkám bude vaše firemní značka neustále všem na očích.

Identifikační štítky se jménem

Jmenovky jsou vhodné pro označení a snadné odlišení zaměstnanců od návštěvníků. Nabízíme různé možnosti uchycení štítků přímo na oblečení. Připnete je pomocí spínacího špendlíku, variabilního klipu se špendlíkem a nebo magnetu. Informace na jmenovkách se dají snadno vyměnit.

Identifikační štítky na dveře

Dveřní tabulky se jménem nebo i popisem zlepšují orientaci návštěvníků i zaměstnanců na chodbách vaší budovy. Díky nim se vyhnete zbytečnému klepání na nesprávné dveře. Tabulky vyrábíme z hliníkových profilů nebo z plexiskla v požadovaném rozměru. Na přání dodáme tisky nebo pásky do profilů. Identifikační štítky na dveře jednoduše připevníte pomocí oboustranné lepící pásky nebo šroubů.

Identifikační stolní štítky

Stolní jmenovky se uplatní na recepci, k označení stolů na pracovišti, hodí se při konferencích nebo i k označení exponátů na veletrzích a výstavách. Štítky na stůl vyrábíme z eloxovaného hliníku. Do hliníkového profilu se dají zasunout informace na gravírovaných páskách nebo papírové výtisky. Po domluvě opatříme stolní štítky kovovými pásky s natištěnými informacemi nebo polepíme fóliovou grafikou.

Vyrobíme a dodáme identifikační štítky a jmenovky pro vaši firmu a její zaměstnance. Kontaktujte nás:

+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.