Domovská stránka Dveřní štítky a tabulky

Dveřní štítky a tabulky

Ve velkých budovách je správné označení dveří nezbytností. Dveřní štítky jsou ideálním způsobem, jak přehledně označit jednotlivé místnosti i sály. Pověste si na dveře cedulky se jménem, aktuální informace nebo je označte číslem či piktogramem. Návštěvníci i zaměstnanci tak budou mít vždy jistotu, že klepou na správné dveře a přestanou bezcílně bloudit po chodbách. Štítky a tabulky na dveře jednoduše nalepíte nebo připevníte šrouby.

Dveřní štítky se hodí pro každé dveře. Usnadněte orientaci ve vaší budově a označte i ty vaše

Jednotné označení dveří je vhodné pro:
 
  • administrativní budovy
  • bytové domy a byty
  • veřejné prostory
  • školská zařízení
  • nemocnice a zdravotnická zařízení
  • firmy
  • banky a instituce
  • restaurace
  • hotely i penziony

Vybavte si vaši budovu v jednotném stylu. Nabízíme dveřní štítky v různém designu a provedení

Cedulky se jménem a informační textové tabulky

Už se nebudete muset složitě doptávat, kdo je za dveřmi. Dveřní štítky se jménem nebo aktuální informací vám to napoví. Můžete do nich vkládat potištěné papírové, plastové nebo kovové pásky, případně si zvolit polep fóliovou grafikou nebo potisk UV tiskem.

Čísla na dveře

Dveřní štítky s čísly se hodí k označení kanceláří, hotelových pokojů nebo bytů. Elegantní hliníkové tabulky jsou opatřeny tiskem odolným proti poškrábání. Zadní strana je opatřena samolepící vrstvou, díky níž si s montáží snadno poradíte.

Štítky s piktogramy

Piktogramy nabízejí přehledné a jednoznačné sdělení. Díky jednoduchému znázornění informace v obrázkové nebo textové formě si dveře nemůžete splést. Stejně jako štítky s čísly, i piktogramy jsou opatřeny speciálním chemickým tiskem odolným vůči poškrábání.

Klaprámy

Aktuální informace na dveřích je možné prezentovat v klaprámech, které umožňují jejich snadnou a rychlou výměnu. Plakátové rámy vyrábíme z lehkých hliníkových profilů. Jsou vybaveny zadní plastovou stěnou a přední krycí fólií, která chrání tisky před UV zářením.
Navrhneme, vyrobíme a dodáme dveřní štítky pro celou vaši budovu. Kontaktujte nás:
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Firemní dovolená (27. 7. - 11. 8. 2024)

 
Jen vám chceme dát vědět, že budeme ve stínu pod fíky poslouchat slavíky, zpívat si s nima a tak dál, a proto bude v období od 27. 7. do 11. 8. 2024 naše společnost zcela uzavřena.
 
Vaše objednávky tak budeme expedovat v nejbližším možném termínu po dovolené.
 
Děkujeme za pochopení a užijte si krásné letní dny!