Domovská stránka Dveřní a informační tabulky

Dveřní a informační tabulky

Při výběru dveřních a informačních tabulek zohledněte hlavně frekvenci výměny informací, které budete na tabulky uvádět. Vybrat si totiž můžete z následujících typů:
 

Při výběru dveřních a informačních tabulek zohledněte jejich obsah

Tabulky pro papírové výtisky 

Pokud se u vás informace v tabulkách často střídají, bude pro vás nejpohodlnější používání papírových výtisků. V pár vteřinách nahradíte staré informace za nové. Nabízíme je v provedení Plato PlusHorizon nebo Pierrot.
+420 377 263 790
po - čt 7:30 - 16:30 hod., pá 7:30 - 14:00 hod.
Poptávka
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Tabulky ACS se zásuvným systémem

Do ACS tabulek se zásuvným systémem snadno dostanete jak vytištěný papír, tak pásky z umělé hmoty s gravírovaným textem nebo kovové pásky s natisknutými informacemi. Tabulky ke dveřím připevníte buď oboustrannou lepenkou, nebo je přišroubujete. 

Tabulky ACS s nezásuvným systémem

Pokud se nechcete spoléhat na papírové výplně tabulek, zkuste sofistikovanější metodu s ACS nezásuvným systémem. Připravte si potřebné informace, nechte je u nás graficky upravit a následně je na tabulky nalepíme fóliovou grafikou nebo natiskneme UV tiskem.

Tabulky ACS s kombinovaným systémem

těmito dveřními a informačními tabulkami si můžete vybrat. Horní díl se dá potisknout UV tiskem nebo polepit fóliovou grafikou, nebo se mezi profily dá zasunout papírový výtisk, proužek umělé hmoty nebo kovové pásky s potřebnými informacemi.